KONST / Litografier / Färglitografi 14046284
nr 1404 6284
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 162/225. Bladets mått: 43x30, yttermått inklusive ram: 71x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:57:38
16/6 16:12:38
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks